Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawrócenie słynnego spirytysty
Autor Wiadomość
chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 14:55   Nawrócenie słynnego spirytysty

Wklejam tylko 1wsze, resztę można obczaić z youtube'a. Na mnie wywarło duże wrażenie.
Ciekawy temat.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3zWglgdb-kk[/youtube]

marmuch 

Wysłany: 2011-05-25, 17:27   

Z jego słów wynika że m.in. OOBE to część zwodniczego planu szatana mającego na celu odwieść ludzi od wiary w prawdziwego Boga. hmm...
Ostatnio zmieniony przez marmuch 2011-05-25, 17:28, w całości zmieniany 1 raz  

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 18:02   

no właśnie ciekaw jestem Waszych opinii ;)

kompanero 

Wysłany: 2011-05-25, 18:58   

Na razie obejrzałem 5 partów i do czwartego myślałem, że coś jest w tym co gość mówi. Wydawał się bardzo przekonujący, ale jak zaczął mówić, że szatan natchnął Darwina by ten ogłosił teorię ewolucji to dla mnie obnażyło to całkowicie jakąś psychozę tego faceta. Nawet Kościół w tym momencie chyba nie jest jej przeciwnikiem, a Księga Rodzaju była pisana na miarę ówczesnych sobie ludzi i jest traktowana bardziej jako metafora. Myślę że ten człowiek mógł faktycznie należeć do jakieś sekty, bądź stowarzyszenia i to mu tak zjadło psychikę do tego stopnia że wycofując się z tego popadł w drugą skrajność.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-05-25, 19:03   

Zabieram sie za oglądanie! Jestem ciekawa tego filmiku. I Zrobie potem edycje posta :D

Jestem w trakcie oglądania i jakoś mnie to nie przekonuje.....wręcz nudzi mnie ten film :-P
Przeczytalam tez opis z youtube odnosnie filmu (tzn o czym ten film).

Ja juz sama nie wiem co jest prawda z tych wszystkich świadectw a co nie wiec dla swietego spokoju uznaje, ze wszystkie sa raczej naciągane :D
Ostatnio zmieniony przez Abi 2011-05-25, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  

marmuch 

Wysłany: 2011-05-25, 20:08   

kompanero napisał/a:
Myślę że ten człowiek mógł faktycznie należeć do jakieś sekty, bądź stowarzyszenia i to mu tak zjadło psychikę do tego stopnia że wycofując się z tego popadł w drugą skrajność.

Możesz mieć 100% racji. Z drugiej strony to może wyglądać na zwykłą reklamę Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Spójrz jak koleś się wypowiada. Dla niego Adwentyści są jedynymi, których boi się szatan. Moim zdaniem więc albo ów człek postradał częściowo zmysły albo jego zadanie jest bardziej przyziemne ;-)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-05-25, 20:19   

Tym bardziej, ze teraz tworzone sa rozne historie (ZMYSLONE) na potrzeby mediow, reklamy itp....trzeba brac wszystko z dystansem.

A wierzycie we wszystko co pisał Robert Monroe? :D
Ostatnio zmieniony przez Abi 2011-05-25, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 22:09   

Mnie to ciekawi czy on naprawdę widział te duchy jak był z tym stowarzyszeniem :)

Z polskiej beczki:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TUL6LEz_kZE[/youtube]
Ostatnio zmieniony przez chendler 2011-05-25, 22:10, w całości zmieniany 2 razy  

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-05-25, 22:25   

Abi napisał/a:
A wierzycie we wszystko co pisał Robert Monroe?

Nie mam podstaw by nie wierzyć. Żadnych.

EDIT: A co do tej polskiej beczki, chen, to ten filmik był szczegółowo omawiany tu: http://www.forum.obemania...?t=581&start=30

Chen, może byś wpadł do nas na godzinkę, widzę żeś z Krakowa :D
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-25, 22:28, w całości zmieniany 2 razy  

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-26, 14:49   

Oj nie wiem jak moglem tak interesujący topic ominąć, staram się czytać wszystko na bieżąco.

Blaz bardzo bym chciał wpaść i dostać jakieś rady które pomogą ruszyć moje
wyjście w końcu, niestety nie pozwala mi na to praca i obowiązki. Może za rok się zobaczymy :)

EDIT:

a już wiem to przez ortografie kolegi ;)
Ostatnio zmieniony przez chendler 2011-05-26, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2011-06-02, 08:04   

O Korzenia ktoś wkleił. Ciekawe są te ludzkie losy, jednego smoli a inny ma pięknie. To zależy od charakteru człowieka a nie, ze demony czyhając. Kto nygus ten ma zawsze przechlapane.
Kiedyś mailem niezłą panikę, gdy widziałem cialka, również tych zmarłych, ostre jazdy miałem a ile się nainterpretowałem, od diabłów do ufolakow połykających dusze. A co myślę teraz? Ha , ha, nie ma się co stresować a nawet czasu mi szkoda na te lipniaki.

tamisa34 

Wysłany: 2011-06-03, 09:49   

Powiem, że ledwie dałam radę oglądnąć i jedno i drugie. U Amerykanina fanatyzm bije po oczach i uszach, z polskiej beczki nie lepiej. Niech ktoś mi powie, który to jest ten prawdziwy i jedyny Bóg? katolicki, adwentystyczny, protestancki, prawosławny, judaistyczny, a może muzułmański? U Amerykanina od razu widać jak podatny jest na sugestię. Ten mu tu traktuje o tchórzostwie i ten biegnie na seanse. Przecież to jakaś szopka.
A katolicy, adwentyści, czy prawosławni, nie robią rytuałów spirytystycznych? To czym są egzorcyzmy? Przecież egzorcyzmy też można uznać za manipulację, w celu odciągnięcia od jedynego boga! Przyjdzie taki kapłan relikwiaż, pomacha dewocjami, pokropi wodą, wyklepie formułki a gdy człowiek dojdzie do siebie, reszta myśli: uuu... to te hostie, obrazki i wody święcone mają moc i zaczynają pokłony do figurek strzelać i kłaść się krzyżem przed hostią czy ołtarzem, a przecież to już bałwochwalstwo.
Wszędzie można znaleźć nawiedzonych i jeśli oobe jest manipulacją, to wszelkie religie świata jeszcze gorszą.

P.S. Szukałam na YT, ale nie udało mi się znaleźć jak debatowało kilku księży protestanckich i katolickich o jodze. Ogólnie mówili o tym, że joga jest niezgodna z naukami chrześcijańskimi i że poprzez ćwiczenie jogi szatan opętuje. W takim razie mamy przynajmniej jednego opętańca wsród obenautów >>:)) Rugwuś kochana, oż ty demonie :mrgreen:

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/
Ostatnio zmieniony przez tamisa34 2011-06-03, 11:30, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu