Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Głosy w mojej głowie
Autor Wiadomość
SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2011-09-10, 20:50   

Właśnie o coś takiego mi chodziło - to nie jest wymysł wyobraźni. To wręcz precyzyjne przekazy - odpowiedzi na nasze pytania. Czy to jest channeling (odbiór słuchowy)? Oczekujemy jakiejś informacji i ona się pojawia. Zatem nie może to być przypadek. Daje do myślenia...

ARIUSZ
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-06, 17:16   

Fajne pytanie. My jesteśmy duchami ubranymi w ciała, woku nas jest bardzo dużo niefizycznych istot. Przyciągamy je po przez nasze myśli. To o czym myślimy to ta sama jakość jest woku nas. Te duchy, jak również nasze WJ, przemawiają przez obrazy, odczucia, głos. W czasie medytacji, w ciszy bardzo łatwo tego doświadczyć, wystarczy zadać pytanie. Codziennie tego doświadczam. Polecam tutaj książkę ALana Kardeca - Księga Mediów, w której każdy z nas jest medium (chociaz słowo to źle się kojarzy jak i sam autor byc może, to warto poznać). Przed rozwojem tych umiejętności słuchania, polecam bardzo poćwiczyć umysł, by był stały, cichy, no i rozsądek jak zawsze... Bo jak przyczepi się taka istota, a my odrazu podniecimy się na jej pozorne mądrości to może zacząć się nami bawić...

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2011-10-14, 20:27   

Ariusz a jak już się przyczepi, to jakie są sposoby, żeby się odczepiła? Alana Kardeca czytałam ale chyba to była Księga Duchów. Do tej co polecasz aż się boję zajrzeć, bo przy lekturze książki pt. "Medium" Jackie Landreaux-Valabregue właśnie coś mi się poczepiło. Sporo kłopotów z tym jest.

ARIUSZ
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-15, 12:19   

Jakie sposoby by się odczepił... napewno rodzaj myśli które pielęgnujesz jest fundamentalny. Przyciągasz to na czym się skupiasz, jeżeli boisz się to faktycznie będziesz sparaliżowana. Każda taka istota która nie daje spokoju, robi to przez furtkę która jej otworzyliśmy. Zazwyczaj te istoty są zainteresowane fizycznymi aspektami rozwoju - pycha, pseudomądrość, materializm, seks itp. Wszystko co może związać człowieka jeszcze bardziej z fizycznością a przez to go zwolnić, czy zablokować w rozwoju duchowym. Najprostszy sposób to nie zwracać uwagi na jej zaczepki (mądrością jest umieć rozpoznawać kto jest woku), inna - dowiedzieć się co ona chce... Może inaczej, to jest tak jak z ludźmi, tylko to są istoty bez ciała fizycznego, jedni są super a inni ... Co robisz gdy taki ktoś fizyczny się przyczepił do Ciebie... Istoty wyżej rozwinięte nie utrudniają życia wręcz przeciwnie, są pełne taktu, dostojności, mądrości, wyczucia, akceptacji itd. Jakie myśli mamy takie otoczenie niefizyczne jest...
A apropo książki Kardeca - K. Mediów - jak byś miała okazje to przeczytaj rozdziały o uwalnianiu ludzi od duchów, trochę wyrwany z kontekstu ale zawsze to coś. jeżeli się boisz to nie rób tego bo prawo przyciągania jest bezwzględne. Pozdrawiam.

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2011-12-09, 17:43   

He he....że tak powiem.... nie boję się właśnie. A z odzyskiwaniem i odprowadzaniem miałam okazję się zapoznać na innym forum (centrum uzdrowień i odzyskań). Jednak ten temat porusza się w.... jak to by można rzec.... wokół wyższych wibracji niż OBE a ja jednak póki co chcę pozostać tutaj. Zatem na ten problem doczepiania się istot niepożądanych i wampiryzmu energetycznego o ile mi wiadomo można zastosować np. traktat fioletowego płomienia, wieżę światła, tunel oczyszczający, do którego zaprowadzą Opiekunowie jak się o to poprosi (ale ten podobno tylko raz w tygodniu, bo to daje za dużą dawkę energii na raz). Odblokowanie czakr również. To daje ochronę i to są metody sprawdzone przeze mnie osobiście. Chronią przed magami i ciemnymi istotami. Tyle tylko mi wiadomo na ten temat.

Odpowiedz do tematu